środa, 18 grudnia 2013

Mój Kot Ma Obiektyw

Dołączyłam w tym tygodniu jako wolontariuszka do akcji "Mój kot ma dom". Wkręciła mnie koleżanka, która jest certyfikowaną petsitterką we Wrocławiu, zna koci język i robi amatorsko wspaniałe fotki.

Akcja obejmuje 2 obszary:
- wizyty w szczęśliwych domach, na podstawie których powstaje fotoopowieść promująca świadome adopcje i zakup zwierząt różnych gatunków (ważne przed Świętami),
- współpracę z artystami opisującymi, w jaki sposób ich zwierzęta stają się inspiracją do tworzenia.

Kiedyś marzyłam o byciu domem tymczasowym, niestety brutalnie zderzyłam się z rzeczywistością. Wolontariat fotograficzny pomoże mi w nabyciu umiejętności, których obecnie nie posiadam, a przy okazji pokażę światu, jak adopcja ulepsza życie zwierząt i ludzi udowadniając, że byli sobie pisani.

Jeśli mieszkacie w okolicach Krakowa lub znacie ludzi, którzy znają ludzi mieszkających w Krakowie, to chętnie w jakiś weekend około południa zawitam do Was z aparatem na piwo kawę poznać Waszych rozbójników i Wasze historie. Trzecia edycja akcji kończy się już pod koniec stycznia, więc... bierzcie mnie teraz!

PS. Jak adoptowaliście zakatarzone patyczaki, to uprzedźcie mnie, bym wzięła obiektyw z funkcją zoomu i chusteczki.


10 komentarzy:

 1. a jak ktoś adoptował rybę flądrę, to będziesz nurkować?Masz aparat wodoodporny? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo to zapraszam do siebie na kawę i pogaduchy :)))) Mam dwa przygarnięte huncwoty. Bardzo wesołe zresztą i póki co bez kataru. W razie czego chusteczek mam pod dostatkiem. Gdyby coś to proszę o kontakt pod: kotku@onet.eu Pozdrawiam! Zuza

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia wyszły, szczególnie podoba mi się młoda dama na parapecie :) A o akcji słyszałam, ciekawe i fajne historie, piękne zdjęcia, warto byłoby mówić o tym jak najwięcej, może w końcu ludzie się czegoś nauczą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brudna mocno zbrązowiała. A pomyśleć, że jest niebieska...
   Chętnie bym się wybrała do Ciebie, ale ciut daleko.

   Usuń
 4. Dopiero teraz zobaczyłam, jaką reklamę mi zrobiłaś :P

  OdpowiedzUsuń